با خیال راحت خرید

گارانتی و شرایط بازگشت کالا

تمامی محصولات تولیدی در استودیو طراحی فروهر دارای گارانتی هستند تا با خیال راحت از کیفیت محصولات خرید کنید. تمامی چراغ های استفاده شده در آباژور و لوستر دارای گارانتی یکساله بدون قید و شرط هستند. هم چنین ما شرایطی فراهم کردیم تا در صورت عدم رضایت از کیفیت محصول امکان بازگشت کالا وجود داشته باشد.

شرایط بازگشت یا تعویض سفارشات
 
جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز، فروهر امکان بازگشت کالا را در اختیار شما قرار داده است بدین معنی که پس از تحویل کالا طبق شرایط زیر امکان عودت کالا را خواهید داشت. برای این منظور لازم است به موارد زیر دقت نمایید:
 
1- بازگشت کالا
اگر شما بعد از تحویل سفارش درخواست بازگشت کالا را داشته باشید می توانید با همکاران پشتیبانی فروهر تماس بگیرید و درخواست بازگشت یا تعویض کالا را اطلاع دهید. در نظر داشته باشید حداکثر یک روز بعد از تحویل کالا امکان درخواست بازگشت وجود دارد و بعد از گذشت یک روز این کار مقدور نمی باشد. سپس کالایی را که درخواست بازگشت آن را دارید توسط تیپاکس یا اسنپ برای فروهر ارسال نمایید. خواهشمند است برای ارسال محصول از کالا را به خوبی بسته بندی نمایید تا آسیب نبیند. پس از دریافت مرسوله توسط فروهر هزینه کالای عودت داده شده به شما برگشت داده خواهد شد.

 شایان ذکر است تمام هزینه های مربوط به عودت کالا بر عهده مشتری است.

 
چه نکاتی را برای استفاده از سرویس بازگشت کالا باید رعایت کنم ؟
الف) زمان استفاده از این سرویس تا 1 روز بعد از تحویل کالا می باشد پس اگر شما بعد از تحویل سفارش خود به هر دلیلی تصمیم بر عودت آن را دارید حتماً قبل از اتمام 7 روز اقدام نمایید.
ب) در مدت زمان 1 روز نباید از کالا استفاده شود. در صورت وجود علائم نصب یا استفاده از محصول، فروهر آن را به منزله استفاده شده در نظر می‌گیرد و قابل عودت نخواهند بود.
ج) کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط فروهر دریافت شود و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می‌شود.
 
2- وجود ایراد در کالا
واحد کنترل کیفیت فروهر قبل از بسته بندی مرسولات، با دقت و حساسیت بالایی کالاهای سفارش داده شده را بررسی نموده و درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می‌نماید با این وجود در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، و ایراد ذکر شده مورد تأیید کارشناسان فروهر باشد این مجموعه نسبت به تعویض کالا یا استرداد وجه اقدام می‌نماید. چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می‌توانند درخواست کالای مشابه نموده یا وجه پرداختی را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است که مراحل فوق ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری پس از دریافت کالا توسط فروهر انجام خواهد شد. همچنین هزینه بازگشت کالا برعهده فروهر خواهد بود.
 
شرایط تعویض کالا دارای ایراد
الف) کاربران می‌بایست حداکثر ظرف مدت 1 روز بعد از دریافت کالا ایراد را از طریق پروفایل و یا تماس تلفنی به کارشناسان فروهر اعلام نمایند. بدیهی است پس از گذشت 1 روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی‌باشد.
ب) ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا، برخورد شی تیز و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
ج) ایراد اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان فروهر قرارگیرد.
د) کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط فروهر دریافت شود و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می‌شود.
در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد اعلام شده مورد تایید کارشناسان فروهر نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.
 
3- عدم تطابق کالا
در صورتی که کالای تحویلی مغایر با کالای سفارش داده شده توسط مشتری باشد با رعایت شرایط زیر مشمول سرویس عودت هزینه است و وجه پرداختی به حساب مشتری واریز می‌گردد.
 
شرایط عودت کالای نامنطبق
الف) در صورت عدم انطباق کالای تحویل شده با نمونه ارائه شده در سایت مشتری باید حداکثر تا یک روز پس از تحویل کالا نسبت به اعلام درخواست عودت کالا به کارشناسان فروهر از طریق تماس تلفنی در قسمت تماس با ما اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی‌باشد.
ج) در صورت خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می‌شود.
د) کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط فروهردریافت شود و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط عودت وجه می‌شود.
 درصورت درخواست تعویض، کالا برای شما تعویض خواهد شد و درصورت درخواست عودت وجه به صورت کامل به شما برگشت داده خواهد شد.
“شایان ذکر است مسئولیت ثبت سفارش با مشتریان محترم می‌باشد و در صورت تغییر در سفارش، امکان برگشت کالا وجود نخواهد داشت”
 
4- گارانتی چراغ
در صورتی چراغ یا لامپ محصول در فاصله یک سال بعد از تحویل سفارش دچار مشکل شود، شامل گارانتی تعویض بدون قید و شرط چراغ می شود. لازم به ذکر است هزینه های ارسال کالا نیز بر عهده فروهر می باشد. در صورت بروز مشکل می توانید با پشتیبانی فروهر تماس بگیرید تا برای دریافت کالای هماهنگی صورت پذیرد.
 
شرایط گارانتی چراغ
الف) در صورت عدم استفاده صحیح از وسیله مانند استفاده از آداپتور متفرقه یا نوسانات شدید برقی، شامل این سرویس نمی باشد.
ب) بعد از تعویض لامپ، مجددا محصول برای یک سال بعد گارانتی می گردد.
ج) در صورت خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می‌شود.
د) کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط فروهردریافت شود و هر گونه تغییر فرم غیر عادی ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط گارانتی می‌شود.