با خیال راحت خرید کنید

روش ارسال

در استودیو طراحی فروهر امکان ارسال تمامی سفارشات به سراسر کشور وجود دارد. ما درکمترین زما ممکن محصولات فروهر را به دست شما می رسانیم. نگران آسیب دیدن محصولات نباشید چون تمامی محصولات در بسته بندی محکم به شما تحویل داده خواهند شد.

روش ارسال سفارشات
ارسال سفارشات در فروهر به دو روش تیپاکس و اسنپ (ویژه‌ی شهر تهران) انجام می پذیرد. بدیهی است کاربر از شرایط و قوانین شرکت تیپاکس آگاهی دارد و مسئولیت تأخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و فروهر مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت.
همچنین لازم به یادآوری است در هنگام تحویل کالا از شرکت‌های پستی ابتدا نسبت به سالم بودن بسته‌بندی سفارش اطمینان کامل حاصل نموده، سپس رسید دریافت کالا را امضاء نمایید و به منظور سهولت در دریافت سفارش از مامورین پستی کارت شناسایی را همراه خود داشته باشید.
 
مدت زمان تحویل

– تیپاکس: زمان ارسال و تحویل سفارش توسط تیپاکس 2 الی 3 روز کاری می باشد.

– اسنپ (ویژه‌ی شهر تهران): زمان ارسال و تحویل سفارشات توسط اسنپ در مناطق 1 تا 22 شهر تهران 2 الی 3 ساعت بعد از تحویل بسته می باشد. به منظور هماهنگی زمان ارسال، همکاران ما در ساعات اداری با مشتریان گرامی تماس خواهند گرفت.

 
هزینه ارسال
هزینه ارسال محصول بر عهده مشتری می باشد که در هنگام تحویل بسته به شرکت تیپاکس یا راننده اسنپ پرداخت می کنید. لازم به ذکر است هزینه ارسال تیپاکس بعد از تحویل محصول برای شما پیامک خواهد شد. هزینه اسنپ نیز بعد از ارسال به شما اطلاع داده می شود.
 
جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق تیپاکس ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت تیپاکس به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی

09353454935

آدرس ایمیل فروهر

info@farvahardesign.com

ساعات پاسخگویی

24 ساعت شبانه روز

7 روز هفته