درباره ما؛

استودیو طراحی  فروهر بیشتر بدانید

lما به شما کمک می کنیم تا با هزینه کم محیط خود را زیباتر و پر نورتر کنید. تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه، ساخت استودیو طراحی فروهر است که توسط تیم حرفه ای طراحی و تولید می شوند. تیم فروهر متشکل از تعدادی جوان با انگیزه در زمینه طراحی و تولید دکوراسیون منزل است. این تیم بر اساس دانش روز مهندسی و هم چنین تکنولوژی جدید اقدام به ساخت مطابق با سلیقه مشتریان می کند.

هدف ما در مرحله اول جلب رضایت مشتری بر اساس نیازهای سبک جدید زندگی است. در این سبک ما پیرو آن هستیم تا تمام تجهیزات خود را با الهام از سادگی و کارایی تولید کنیم. کیفیت یکی از شاخص های اصلی محصولات ما است که در تمامی مراحل تولید مورد توجه قرار گرفته است. تمامی محصولات تولید شده توسط استودیو طراحی فروهر دارای یک سال گارانتی بدون قید و شرط چراغ هستند.

هم چنین استودیو طراحی فروهر دارای نماد تجارت الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت است. پرداخت های اینترنتی فروشگاه از طریق درگاه رسمی زرین پال صورت می گیرد و امنیت پرداخت شما توسط این درگاه معتبر تضمین می شود. لازم به ذکر است با توجه به اینکه استودیو طراحی فروهر یک فروشگاه اینترنتی می باشد، امکان خرید حضوری وجود نخواهد داشت. تمامی تصاویر ارائه شده در فروشگاه عکس های واقعی محصول می باشند و در صورت عدم رضایت از کیفیت محصول، کالا عودت خواهد شد. 

در صورت نیاز به اطلاعت بیشتر می توانید از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید. خوشحالیم که با پیشنهادات خود از تیم ما حمایت می کنید.