وبلاگ فروهر

نورپردازی مدرن

نورپردازی مدرن

از آنجایی که تقریباً در انتهای سال هستیم، تاکنون شاهد ظهور برخی از طرح های نورپردازی مدرن افسانه ای بوده ایم. هر سال با مجموعه‌ای از روندهای تازه همراه می‌شود که به ما کمک می‌کند فضای خود را با سبکی جدید روشن کنیم. در سال جدید طرح‌های واقعاً خوبی برای ارائه معرفی شد. ما اینجا هستیم تا شما را در جریان آخرین روندهای طراحی سیستم نورپردازی قرار دهیم. بیایید در این مقاله با برخی از روندهای برتر نورپردازی مدرن در سال 1401 آشنا شویم.

نورپردازی مدرن

برترین طراحی های  نورپردازی مدرن

چراغ آویز محبوب شدند

درست شنیدید! لامپ های آویز به طور گسترده ای توسط طراحان در سال 1401 استفاده می شوند. چه یک لامپ آویز مجلل که در اتاق نشیمن شما آویزان شده باشد، چه یک لامپ ساده با طراحی مینیمالیستی مانند لامپ آویز تیارا، این لامپ ها سبکی نو به فضای شما می بخشند.

بسته به سبک لامپ آویز، طراحی یک فضا را می توان به طور کامل تغییر داد. این لامپ ها قطعا به شما کمک می کنند تا با طرح های نورپردازی مدرن همگام شوید. برای انتخاب چراغ آویز این راهنما از وبلاگ فروهر را بخوانید.

چراغ آویز مدرن

چراغ های دیواری برگشتند

نورپردازهایی که اغلب نادیده گرفته می شوند – چراغ های دیواری – در سال 1401 بازگشته و مد شده اند. این زیبایی های بی صدا، مانند لامپ های روشن روی دیوارهای کاخ ها، حس زیبایی به فضای شما می بخشند. اگر چراغ دیواری مناسبی را انتخاب کنید، می‌توانید مانند یک حرفه‌ای به این روند طراحی نورپردازی ادامه دهید.

نورپردازی مدرن دیواری

لامپ های طبیعی پرطرفدار هستند

لامپ های ساخته شده با نور طبیعی  به طور فزاینده ای در بازار محبوب می شوند. برای کسانی که می‌خواهند نزدیک به طبیعت بمانند و در خانه‌ها و باغ‌هایشان گیاهان داشته باشند، قرار دادن لامپ‌هایی با نور طبیعی در فضاهایشان ایده خوبی خواهد بود.

قرار دادن چراغ رومیزی در اتاق خواب شما به آن حس طبیعی می بخشد و به یک ایده عالی برای طراحی داخلی اتاق خواب تبدیل می شود. برای تقویت بازی خود در طراحی نورپردازی مدرن، می توانید به سراغ آباژور رومیزی از فروهر دیزاین نیز بروید.

نورپردازی مدرن طبیعی

آباژور رومیزی هرگز از مد نمیافتند!

تصور هر فضایی بدون چراغ رومیزی دشوار خواهد بود. این لامپ ها این قدرت را دارند که دکوراسیون فضای شما را به کلی دگرگون کنند. فروهر دیزاین طیف وسیعی از آباژور رومیزی مدرن را از لامپ‌های SMD  ارائه می‌کند. آباژور رومیزی یکی دیگر از محصولات پرطرفدار این مجموعه است.

اگر می خواهید کمی به فضای خود رنگ ببخشید، آباژور رومیزی مدل دیانا جادویی را برای شما انجام می دهد.

نورپردازی مدرن رومیزی

آباژور ایستاده برای یک نور منحصر به فرد

همانطور که مردم به دنبال گرایش های مختلف برای طراحی نور هستند که آنها را متمایز کند، آباژور ایستاده در لیست روش های نورپردازی مدرن در سال 1401 معرفی شده اند. اضافه کردن یک آباژور ایستاده به اتاق نشیمن شما یک ایده عالی برای نورپردازی نشمن خواهد بود. این چراغ ها نه تنها نور کاملی را ساطع می کند، بلکه فضا را نیز متفاوت جلوه می دهند.

آباژور ایستاده هلکیس یک ایده خود برای انواع فضاهای منزل شما خواهد بود.

آباژور ایستاده مدرن

چراغ مطالعه برای سهولت کار

وقتی از گرایش‌های طراحی نورپردازی مدرن صحبت می‌کنیم، نمی‌توانیم از چراغ‌های مطالعه غافل شویم. این چراغ ها به شما کمک می کنند تا با روشن کردن نواحی کار، وظایف را به راحتی انجام دهید. اضافه کردن چراغ های کاری یک ایده عالی برای نورپردازی دفتر خانگی است.

نورپردازی مدرن میز کار

چراغ های محیطی برای روشنایی بیشتر

دورانی که چراغ‌ها و لامپ‌ها منبع اصلی روشنایی خانه‌ها بودند، گذشته است. در ترندهای نورپردازی مدرن، چراغ های محیطی بر روی سقف ها نصب می شوند تا ظاهری تمیز و کلاسیک به فضای شما ببخشند. علاوه بر این، این چراغ ها به اندازه کافی روشنایی ارائه می دهند تا فضای شما را حتی در تاریک ترین روزها روشن نگه دارد!

مانند هر سال، سال 1401 با مجموعه ای از روندهای نورپردازی خاص خود آمده است و من مطمئن هستم که نمی خواهید هیچ یک از آنها را از دست بدهید.

مجموعه لوستر مدرن، دیواری، رومیزی و ایستاده فروهر دیزاین این قدرت را دارد که هر فضایی را متحول کند. ما در اینجا شما را با جدیدترین ایده های طراحی به روز می کنیم. گوش به زنگ باشید.

نورپردازی مدرن محیطی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 6 =

سبد خرید